Arhiiv: Juuni, 2014

tARTuFF - armastus inimeste ja filmi vastu.

2014.06.16

Alates 2006. aastast on Tartu armastusfilmide festival tARTuFF pakkunud suuri tundeid, eneseleidmist, igatsust ja sooja äratundmist. Kuue päeva jooksul tuleb Tartu raekoja platsil näitamisele 12 filmi, millest igaüks kõneleb otseselt või kaudselt armastusest.

Filmid jutustavad uskumatuid lugusid ning viivad meid paikadesse, kuhu muidu ei satu. Iga filmiga võtame ette uue seikluse, kus tunded kohtuvad unistuste ja soovidega. Elame kaasa peategelaste ponnistustele ning salamisi loodame, et muinaslood ei sünni pelgalt kinoekraanil. tARTuFFil kohtuvad reaalsus ja väljamõeldis - need kaks muinasjuttu ulatavad teineteisele käe ning kinoekraanilt kumav maagia jõuab ka vaatajatesüdametesse ja hinge. tARTuFFil saab sellest muinasjutust osa igaüks. Kõik saavad kogeda kino ja armastuse võlu, kui ekraanil langevad lõputiitrid ja kustub kinoprojektor.

Tere tulemast festivalile, kus kõik on võimalik! Tere tulemast tARTuFFile!

 tARTuFFi südameks on Tartu reakoja plats - Eesti suurim kinosaal.

tARTuFF kutsub!

2014.06.16

Suvi on täis armastust. Selle aasta Tartu Armastusfilmide Festival tARTuFF toimub 4.-9. augustini Tartu Raekojaplatsil. Plaanis on näidata nii mitmeid väga häid vanu klassikuid kui uusi värskeid hitte, saab kõvasti naerda ja südamest nutta. Kõik filmid on tasuta ja eesti keelsete subtiitritega. Lisaks toimuvad filmiteemalised arutelud ja töötoad, lauatennise turniir ja veel palju muud põnevat. Ole valvel, sest esimesed filmid avalikustame juba juuni lõpus!