tARTuFFi lodja sõidud

Peale armastusfilmide öise seansi lõppu sõidame vaikselt hilisõhtusel Emajõel ning uurime lodjalael lambanahkadel lesides pea kohal kummuvat ilmaruumi. Taevakaardist, tähtkujudest ja vanadest legendidest pajatab tähegiid Hillar Uudevald. Rajuilmaga toimub tähevaatlus lodja trümmikinos spetsiaalse tarkvara abil. Kuum tee hinna sees! Retk algab ja lõpeb Jõekohvikus (Kalevipoja kuju juures).

 

T 5. august kl 02:15-03:45 Looduslodja Tähevaatlusretk. Algus ja lõpp Jõekohvikust, pilet 10/7 NB! Sõit toimub peale esmaspäevast tARTuFFi filmiprogrammi!

N 7. august kl 02:15-03:45 Looduslodja Tähevaatlusretk. Algus ja lõpp Jõekohvikust, pilet 10/7 NB! Sõit toimub peale kolmapäevast tARTuFFi filmiprogrammi! Osta pilet siit!

R 8. august kl 02:15-03:45 Looduslodja Tähevaatlusretk. Algus ja lõpp Jõekohvikust, pilet 10/7 NB! Sõit toimub peale neljapäevast tARTuFFi filmiprogrammi! Osta pilet siit!

 

tARTuFFi piknikulodja sõidud

Enne veel kui tarTuffi armastusfilmid raekoja platsil algavad, sõidame kaunil suvisel emajõel ja naudime lopsaka looduse kaunist palet, uudistame jõe pealt Tartu kesklinna ning maitseme suussulavaid koduseid liha-,porgandi- ja õunapirukaid. Pirukad ning tee ja kohv hinna sees. Sõit algab ja lõpeb Jõekohvikus (Tartu kesklinnas Kalevipoja kuju juures)

K 6. august kell 19:00-20:30 Lodja piknikuretk. Algus ja lõpp Jõekohvikust, pilet 12/8. Osta pilet siit!
N 7. august kell 19:00-20:30 Lodja piknikuretk. Algus ja lõpp Jõekohvikust, pilet 12/8 Osta pilet siit!