Armastuse pidu

Sa oled ikka väga vahva! Ei no, kui sa nüüd päriselt järgi mõtled, siis saad ise ka ju aru, et sa oled üks ääretult sümpaatne tegelane. Sul on vahel täiesti geniaalne huumorimeel ja kui sa selle asja veel endale selga paned - tead küll, mida ma mõtlen -, siis sa saad ju ise ka aru, et sa näed ikka päris tuus välja. Kui sa seda nüüd ise endiselt ei usu või vahel lihtsalt meelest ära läheb, siis tuleta meelde lihtsat klišeed: ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen sulle, kes oled sina. Sõpradega on sul ju küll väga vedanud. Neil sinuga ka.

 

Tartu Aparaadi tehases (mis on ka üks äraütlemata armastamist väärt koht) toimub esimest korda suurem pidu - tartuffi tARTuFFi äftekas ehk Armastuse Pidu. Tule vaata üle - siis saad pärast sõpradega meenutada, et "Ai! Mäletate seda esimest pidu seal tehases!" See on kaugemal küll, kui kesklinna kohad, aga ilm on jalutamiseks super ja seda muret ka ei ole, et seal igav hakkas.

 

9.08 algusega kl 23.00

 

DJd on sellised ja nad mängivad mõnusat helget tantsumuusikat :

 

Jan Tomson (Haigla)
Ivo Naries (Bling)
Kris Luigend (Haigla)
Hendrik Saare (Kewllaager)
Andres ja Katrin Maimik (Maimikud)
Joosep Ehasalu (Kalamaja)

 

Meil on mitu tantsuala nii sees kui väljas, mõnusad istumis- ja jutustamiskohad, mitu baari, et järjekorrad ei läheks liiga pikaks, tehase seinad kattuvad maagiliste visuaalidega ja veel kõigsugu meelelahutuslike vigureid nagu näiteks kiirkohtingu katsetamise võimalus.

 

Võta enda vahvad sõbrad kaasa ja tule Armastuse Peole!